PRACOWNIK HELPDESK
Żory, Poland

OBOWIĄZKI

  • zdalna pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów technicznych z maszynami
  • przygotowywanie dla klientów ofert na części zamienne
  • zamawianie części zamiennych w centrali w Austrii
  • dbanie o dobre relacje i zadowolenie klientów

WYMAGANIA

  • wykształcenie minimum średnie techniczne w zawodzie: mechanik, elektryk, elektronik lub mechatronik
  • dyspozycyjność i prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość oprogramowania AutoCAD

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • indywidualne przyuczenie do obowiązków
  • systematyczne, podnoszące kwalifikacje szkolenia
  • długoterminową pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej

Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: cv@felder.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Knowledge and skills